Masz pytania? Zadzwoń 697 089 240 lub zostaw swój numer - oddzwonimy. Proszę o kontakt.

O naszej szkole językowej

Szkoła językowa English Bay

English Bay to szkoła językowa w Gorzowie Wielkopolskim oparta o nowoczesne technologie w nauce języka obcego. Naszą pasją jest język angielski oraz nauczanie – postanowiliśmy połączyć te dwie rzeczy, by oferować uczniom w różnym wieku najlepszą jakość różnego rodzaju zajęć – kursów, korepetycji itp. Pracujemy nie tylko z dziećmi i młodzieżą, ale także z dorosłymi, m.in. firmami, których siedzibą jest Gorzów Wielkopolski lub pobliskie miejscowości.

Wykorzystujemy to, co współczesna technologia oferuje edukacji. Chcemy skutecznie nauczyć Cię języków obcych oferując różne metody i przyjazną atmosferę. Łączymy w naszej szkole językowej to, co tradycyjne i sprawdzone, z tym, co nowatorskie i co może ułatwić Ci przyswajanie wiedzy.

O nowoczesnym wizerunku szkoły stanowi przede wszystkim oprogramowanie edukacyjne (platforma e-learningowa). Z platformy słuchacze korzystają podczas zajęć w szkole a w domu mogą kontynuować naukę języka angielskiego przez przeglądarkę www (każdy otrzymuje swój login i hasło).

Oprócz z tablicy suchościeralnej w szkole uczniowie korzystają z monitora dotykowego.

Korepetycje i tłumaczenia – Gorzów Wielkopolski

Przeczytaj o naszej ofercie: Kursy

Tu możesz sprawdzić opinie naszych uczniów: Opinie

Jeśli nie jesteś przekonany czy zajęcia bez podręcznika są stworzone dla Ciebie - zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową. Jeśli wolisz tradycyjne metody, nauczania zapraszamy na zajęcia z wykorzystaniem podręczników renomowanych wydawnictw.

English Bay to nie tylko nauka języka angielskiego, ale także wykonywanie profesjonalnych, precyzyjnych tłumaczeń różnych tekstów. Troszczymy się o jakość i czasowe wykonywanie zleconych zadań. Liczy się Twoje zadowolenie.

Kalkulator cen kursu

Jeśli jesteś ciekawy ile możesz zaoszczędzić korzystając z rabatów wykorzystaj nasz:
Kalkulator ceny kursu

Aktualności

Zapisy na kursy angielskiego i niemieckiego

Zapraszamy na kursy angielskiego w nowym roku szkolnym 2017/2018.

więcej
Angielski - lekcje pokazowe

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe przed kursem języka angielskiego.

więcej
Angielski w Gorzowie

Szkoła językowa English Bay prowadzi kursy języka angielskiego i niemieckiego w Gorzowie Wielkopolskim.

więcej